VIDEOKLIPET TJERA

Rruga 22

Pa ty

Çift ty dua të kem

Engjell dukesh ti

Nje dhimbje mbete ti

Me heshtje mos me deno

Te vdes apo te pres

Festivali "Netet e Klipit Shqiptar"

Kenga "Pa ty" ne festivalin "Netet e Klipit Shqiptar" u shperblye si Videoklipi me i mire ne te gjitha kategorite, dhe mori cmimin e publikut.


Festivali “Zhurma Show”

Ne festivalin “Zhurma Show” kengetari Neki Emra me kengen dhe videoklipi “Pa Ty” , mori cmimin Best Interpret.